(0x)

Loď Liptovská Mara - vyhliadkové plavby logo_thumb

Objavte s nami krásy Liptovského kraja z pokojnej hladiny Liptovskej Mary, vytvárajúcej nádherný kontrast veľkej vodnej plochy s drsnými horami. Liptovská Mara si vďaka svojej veľkosti právom zaslúži prívlastok – Slovenské alebo Liptovské more. Liptovská Mara je pomenovaná podľa zaniknutej obce…

1PB = zľava 40%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (0x)

Objavte s nami krásy Liptovského kraja z pokojnej hladiny Liptovskej Mary, vytvárajúcej nádherný kontrast veľkej vodnej plochy s drsnými horami. Liptovská Mara si vďaka svojej veľkosti právom zaslúži prívlastok – Slovenské alebo Liptovské more. Liptovská Mara je pomenovaná podľa zaniknutej obce Liptovská Mara, ktorá bola spolu s ďalšími obcami zaplavená pri stavbe nádrže. Z obce sa zachoval iba gotický kostolík, ktorý sa nachádza v lokalite Havránok. Liptov je nádherný v každom ročnom období.

O plavidlách:

  • Katamaran je otvorená motorová loď s rozmermi 8m x 2,5m, riadená pomocou volantu. Kapacita lode je 12 osôb. Plavidlo je vybavené plátenou strieškou, čalunenými sedačkami, rádiom s CD prehrávačom, rebríkom pre nastupovanie z vody a stolčekom s držiakmi na nápoje. Loď svojím vybavením spĺňa aj kritéria náročnejších zákazníkov..
  • V našej flotile sú dva katamarany. Každý s kapacitou 12 osôb. Sme tak schopný obslúžiť skupiny od 4 do 24 osôb naraz. Luxusné a pohodlné prevedenie interiéru lode je zárukou nezabudnuteľných zážitkov. Pitie pre malých aj veľkých Vám ponúkne kapitán lode. Samozrejmosťou je široká paleta doplnkových služieb ako je napr. kúpanie z lode či pristavenie lode na rôznych miestach Liptovskej Mary.

Využite aj Vy možnosť okružnej plavby po Liptovskej Mare s prekrásnou panorámou Západných a Nízkych Tatier.

Nájdete nás v areáli Plážového kúpaliska Liptovský Trnovec.

Objavte krásy Liptovského kraja z pokojnej hladiny Liptovskej Mary, vytvárajúcej pekný kontrast veľkej vodnej plochy s drsnými horami. Pravidelné okružné plavby sú dostupné v mesiaci JÚN každý víkend a počas letných prázdnin (JÚL a AUGUST -od 1.7. do 31.8.) denne. Loď MARA premáva v pravidelných intervaloch každú 1 hodinu a 15 minút.

Informácie a objednávky:

+421 917 261 274

Web : www.lodmara.sk

Loď Mara

Areál Plážového kúpaliska Liptovský Trnovec.

Tel.: +421 917 261 274

Cenník

01.05.2019 - 01.10.2019

Typ Produkt Cena
AKCIA 1 + 1 vyhliadková plavba Po zakúpení jedného vstupu pre dospelú osobu v hodnote 9 eur získa dieťa vstup v hodnote 6 eur na vyhliadkovú plavbu ZADARMO. 15€ (cenníková cena)
9.00€ (cena po zľave) zľava 40% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dieťa od 3 do 12 rokov vrátane Jednotlivé vstupné pre dieťa od 3 do 12 rokov vrátane na pravidelnú okružnú plavbu na Liptovskej Mare. 6€ (cenníková cena)
5.40€ (cena po zľave) zľava 10% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelý Jednotlivé vstupné pre dospelú osobu na pravidelnú okružnú plavbu na Liptovskej Mare. 9€ (cenníková cena)
8.10€ (cena po zľave) zľava 10% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Prenájom katamaranu Zľava 10% na objednanie celého katamaranu na 1 hodinu. 79€ (cenníková cena)
71.10€ (cena po zľave) zľava 10% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky