(0x)

Bardejovské kúpele - wellness a iné atrakcie logo_thumb

Bardejovské kúpele patria medzi najstaršie a najkrajšie na Slovensku. Nachádzajú sa uprostred prekrásnej prírody horného Šariša, sú preto ideálnym miestom na váš oddych a načerpanie nových síl. Iba u nás nájdete kúpeľnú kolonádu, v ktorej je spolu 8 liečivých minerálnych prameňov. Prírodná liečivá…

1PB = zľava 100%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (0x)

Bardejovské kúpele patria medzi najstaršie a najkrajšie na Slovensku. Nachádzajú sa uprostred prekrásnej prírody horného Šariša, sú preto ideálnym miestom na váš oddych a načerpanie nových síl. Iba u nás nájdete kúpeľnú kolonádu, v ktorej je spolu 8 liečivých minerálnych prameňov. Prírodná liečivá voda a nedotknutá príroda sú naším hlavným bohatstvom, pre ktoré nás vyhľadávajú tisíce domácich a zahraničných klientov. Poskytujeme komplexnú liečebnú starostlivosť pre dospelých aj detských pacientov a príspevkovú liečbu pre poistencov všetkých zdravotných poisťovní. Samoplatcom ponúkame širokú škálu liečebných, relaxačných, víkendových a wellness pobytov. Kúpele sa nachádzajú 5km od historického mesta Bardejov, zvoleného za najkrajšie mesto na Slovensku tri roky po sebe (2010 - 2012).

Príďte si oddýchnuť a relaxovať do Wellness Spa. Tento komplex slúži na regeneráciu tela a duše, ponúka wellness služby nielen pre kúpeľnú klientelu ale aj návštevníkom a hosťom z celého regiónu a zahraničia. Obsahuje vodný svet a saunový svet.

Vodný svet tvoria tieto bazény

  • Relaxačný bazén s rozmermi 21 m x 11 m, s hĺbkou vody 1,20 m a teplotou vody 32 stupňov.
  • Kľudový bazén s teplotou vody 36 stupňov a rozmermi 4 x 11 m, s hĺbkou vody 1,20 a s atrakciami - vodná čaša, vodné delo, hydromasážne trysky v stene, dnová perlička, rúrkové ležadlo, sedacia lavica so vzduchom, protiprúd, podhladinové LED osvetlenie zabudované do stien bazéna
  • Detský bazén s teplotou 32 stupňov, rozmermi 6,5 m x 2,5 m, s hĺbkou vody 0,20 m s atrakciami - spojovacia vodná plocha (šmýkačka), vodný ježko a vodný zvon.

Bazény z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele sú známe svojim hladkým jednoliatym povrchom bez špár a miest náchylných na mikróby, ktoré ovplyvňujú kvalitu vody. Patentové prúdenie vody prostredníctvom dnových trysiek zabezpečuje optimálne premiešanie vody a zároveň eliminuje hluché miesta v bazéne, čo zaručuje čistotu bazénovej vody. Bezpečnosť zaručujú: protišmykové dno, oblé hrany a opticky zviditeľnené stupnice schodov.

Súčasťou saunového sveta je suchá sauna, parná sauna, inhalačná sauna, infrasuana, Kneippov kúpeľ, vyhrievaná lavica, ľadové vedro, prívalová sprcha, tropická a masážna sprcha, tepidárium.

Saunovanie uvoľňuje telo i dušu, nervové napätie, prináša psychickú a fyzickú relaxáciu a regeneráciu síl. Sauna dokáže uviesť telo a dušu do harmonického a rovnovážneho stavu. Sauna je prameňom mladosti, pomáha posilňovať krvný obeh, skvalitňuje činnosť srdca a oživuje pleť.

SOĽNÁ JASKYŇA

  • Ako jednu z procedúr ponúkajú Bardejovské Kúpele aj Soľnú jaskyňu, ktorá sa nachádza v liečebnom dome ALŽBETA. Je založená na metóde prírodnej terapie, ktorá napodobňuje atmosféru soľných baní a má monitorovanú mikroklímu. Je otvorená denne od 7:00 - 18:00 hod. Cena: 4 EUR/dospelí a 2,5 EUR/deti, vstupenky sa zakupujú na recepcii hotela Alžbeta.

SQUASH

  • Príďte si zahrať Squash do Kúpeľného domu, ktorý je otvorený denne. Rezervácie a predaj časeniek na recepcii hotela OZÓN / 054 477 21 01 /. Otváracia doba: PO – PIA od 15:30 – 19:30, SO – NE od 9:45 – 19:45 hod. Cena: PO-PIA : 7 EUR/hod./kurt, SO-NE: 8 EUR/hod. /kurt

BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.
086 31 Bardejovské Kúpele
sekretariat@kupele-bj.sk, 054/477 2277
webwww.kupele-bj.sk

squash 054 477 21 01

Cenník

01.12.2019 - 01.12.2020

Typ Produkt Cena
Akcia 1 + 1 Po zakúpení jedného 4-hodinového lístka do bazénového a saunového sveta pre dospelú osobu získate druhý 4-hodinový lístok do bazénového a saunového sveta pre dospelú osobu ZADARMO! zľava 100% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelý 20% zľava na 2-hodinový vstup do bazénového sveta zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelý 20% zľava na 3-hodinový vstup do bazénového aj saunového sveta zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelý 20% zľava na vstup do soľnej jaskyne zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky