O nás

V oblasti benefitov pôsobíme už viac ako 4 roky. Od lokálnych projektov na Strednom Slovensku sme postupom času rozšírili našu ponuku na celé Slovensko. Dnes sa môžeme pochváliť obrovským počtom partnerov, ktorý každý rok neustále rozširujeme.

Medzi našu najväčšiu prioritu patrí všeobecná spokojnosť: Na strana partnera, klienta a užívateľa!

Na konci roka 2013 naša spoločnosť vytvorila novú webovú aplikáciu, pomocou ktorej sme pripravení ponúknuť naše služby oveľa väčšej škále klientov s efektívnejšími, adresnejšími a flexibilnejšími službami v oblasti benefitných systémov ako kedykoľvek predtým. S nadšením a energiou sa celý náš tým (efekfivita) púšťame do nového projektu, stoviek nových partnerstiev (adresnosť), modernej a užívateľskej priateľskej aplikácie (flexibilita) a tešíme sa na Vás, klientov a užívateľov, ktorým prinesieme veľa kvalitných služieb a prospechu.

Čo Vám ponúkame?

  1. Nízka obstarávacia cena
  2. Prehľadná fakturácia a minimálna administratívna záťaž
  3. Benefitný systém, ktorý máte pod kontrolou a ovládate v rámci celého Slovenska z ktoréhokoľvek miesta si určíte
  4. Obrovské a stále sa rozrastajúce portfólio partnerov, ktorí ponúkajú širokú škálu služieb s atraktívnymi výhodami počas celého roka
  5. Flexibilnú a adresnú aplikáciu, ktorú v prípade potreby radi dotvoríme podľa Vašich predstáv
  6. Efektívny manažérsky systém, ktorý umožňuje správu a kontrolu zamestnancov, ich individuálne, ale aj skupinové odmeňovanie, zvyšovanie pracovnej motivácie, lojalitu k spoločnosti a veľa iného
  7. Slobodu výberu benefitov pre zamestnancov
  8. Bezplatnú infolinku
  9. Školenie a kompletný manuál.

Aby ste mohli využiť jej plný potenciál, používate dva druhy bodov:

Ďalšie zaujímavosti, ktoré máte k dispozícií.

Uspokojí zamestnanca vysoká výplata?

ÁNO, ale pomocou svojich peňazí začne vyhľadávať uspokojovanie svojich potrieb mimo pracovného prostredia. Dobre nastavený benefitný systém dokáže aby zamestnanec uspokojoval svoje potreby cez spoločnosť čiže mu dáte to, čo potrebuje priamo na pracovisku.

Zároveň platí, že vysoká výplata alebo výrazné zvýšenie výplaty dlhodobo nemotivuje zamestnanca k vyššiemu pracovnému výkonu. Plat je jeden z dominantných faktorov pri výbere zamestnávateľa, ale dlhodobo nespôsobí na zamestnanca tak aby v spoločnosti podával lepší a dlhodobý výkony, bol na ňu hrdý alebo jej lojálny.

Uspokojí teda zamestnanca vysoká výplata?

ÁNO, ale neuspokojí potreby zamestnávateľa voči zamestnancovi. Zamestnanci často krát robia len toľko aby výplatu získali, ale nerozvíjajú sa a teda sa nerozvíja ani spoločnosť.

Základný princíp nášho benefitného systému