(0x)

Grand Hotel Permon**** logo_thumb

Jedinečný GRAND HOTEL PERMON****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, sa nachádza v malebnej horskej osade Podbanské - Vysoké Tatry, nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň. Wellness & family hotel ponúka návrat k prírode a zároveň luxusné pohodlie 21.…

1PB = zľava 20%

Cenník
 • Popis
 • Mapa a trasa
 • Kontakt
 • Hodnotenia (0x)

Jedinečný GRAND HOTEL PERMON****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, sa nachádza v malebnej horskej osade Podbanské - Vysoké Tatry, nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň. Wellness & family hotel ponúka návrat k prírode a zároveň luxusné pohodlie 21. storočia s najväčším hotelovým wellness centrom na Slovensku. Vstúpte do srdca Vysokých Tatier a zažite jedinečnú atmosféru Grand hotela Permon****, vďaka nezabudnuteľnému wellness pobytu v Tatrách.

Wellness & Kongres & Family hotel Grand hotel Permon**** ponúka:

 • WELLNESS hotel: Najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku
 • FAMILY hotel: Veľmi pestré zázemie pre deti (detský kútik, detský bazén, šmýkačky, tobogán, detské ihrisko, maskoti, animácie, podujatia pre deti, herňa pre teenagerov)
 • CONGRESS hotel: až 10 sál, najväčšia s kapacitou 500 osôb
 • ALL IN ONE: Množstvo doplnkových služieb pod jednou strechou SKI: Vzdialenosť od lyžiarskeho svahu: len cca 200 m

Wellness Permon´s Paradise

Navštívte najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku - PERMON'S PARADISE, ktorý je skutočným rajom wellnessu. Nájdete ho v Grand hoteli Permon**** na Podbanskom. Rozsiahle wellness PERMON'S PARADISE, najlepšieho wellness hotela v Tatrách, tvorí 5 častí: SAUNA Paradise, AQUA Paradise, KIDS' Paradise, SPA Paradise a BEAUTY Paradise.

Permon´s Paradise tvorí 5 častí:

SAUNA Paradise

 • Vstúpte a pocítite výnimočnosť unikátneho komplexu sáun, vodných a parných kúpeľov s výhradne prírodnými látkami, ktoré Vám zaručujú jedinečnú prírodnú liečbu. SAUNA Paradise, najväčší hotelový saunový svet na Slovensku, má viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2. Do časti SAUNA Paradise je vstup deťom do 6 rokov prísne zakázaný. Deťom od 6 do 12 rokov je vstup do časti SAUNA Paradise povolený len v sprievode rodičov.

AQUA Paradise

 • Vodný raj pre deti i dospelých o rozlohe 946 m2. Ponorte sa do bazéna (25 x 12 m) s výhľadom na Kriváň, perličkou, masážnymi tryskami a vodnými chrličmi. Radosť z vody umocní 63 m dlhý tobogán so svietiacimi obrázkami a široká šmykľavka so samostatným dojazdovým bazénom. A čo poviete na odpočinok v relaxačnej vírivke s neopakovateľným výhľadom na majestátny štít Kriváňa?

KIDS' Paradise

 • Oddelený detský bazén v časti s „baby“ šmýkačkou a detskou šmýkačkou Kobra a Medveď, medvedíkom s vodotryskom a perličkou urobí radosť všetkým deťom. Vďaka relaxačnej miestnosti a špeciálnym detským vírivkám v tvare jahôdky zažijú skutočný wellness pobyt aj tí najmenší.

SPA Paradise

 • Nechajte sa rozmaznať príjemnými masážami, perličkovými kúpeľmi na uvoľnenie a blahodarnými zábalmi. Vychutnajte si romantické kúpele „Len TY a JA“ a nezabudnuteľné wellness špeciality SPA Paradise. Pestrú ponuku komplexných wellness služieb uzatvárajú exkluzívne thajské masáže.

BEAUTY Paradise

 • Oddajte sa kúzelným ošetreniam exkluzívnej svetovej značky SOTHYS Paris v hotelovom BEAUTY Paradise, kde sa každý stane krajším. Užívajte si dokonalé kozmetické procedúry pre Vašu pleť, ale aj exkluzívne telové ošetrenia.

Otváracie hodiny si môžete pozrieť tu:

Grand hotel Permon,

032 42 Pribylina 1486

Tel: +421 52 4710 826

E-mail: spa@hotelpermon.sk

web: www.podbanskeresort.sk

Cenník

01.11.2018 - 31.12.2019

Typ Produkt Cena
Dospelý neubytovaný AQUA + KIDS´ + SAUNA Paradise (1x vstup do SAUNA Paradise, vstup do AQUA + KIDS´ Paradise grátis) - 3 hodiny 23€ (cenníková cena)
18.40€ (cena po zľave) zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelý neubytovaný AQUA + KIDS´ + SAUNA Paradise (neobmedzený vstup do SAUNA Paradise, vstup do AQUA + KIDS´ Paradise grátis) - celý deň 28€ (cenníková cena)
22.40€ (cena po zľave) zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky