(0x)

SKI PARK Kubínska hoľa logo_thumb

SKI PARK Kubínska hoľa – zábava pre celú rodinu! Od free-ride cez pretekárske trate až po detskú škôlku, lyžiarske stredisko Kubínska hoľa ponúka skvelé podmienky pre všetkých. Veľkou výhodou Kubínskej hole je južná strana zjazdových svahov a samotné umiestnenie Oravskej Magury, ktorá poskytuje…

1PB = zľava 33%

Cenník
 • Popis
 • Mapa a trasa
 • Kontakt
 • Hodnotenia (0x)

SKI PARK Kubínska hoľa – zábava pre celú rodinu! Od free-ride cez pretekárske trate až po detskú škôlku, lyžiarske stredisko Kubínska hoľa ponúka skvelé podmienky pre všetkých. Veľkou výhodou Kubínskej hole je južná strana zjazdových svahov a samotné umiestnenie Oravskej Magury, ktorá poskytuje nádherný výhľad na celú Oravu, Nízke aj Západné Tatry, protiľahlé Chočské vrchy, Malú a Veľkú Fatru. Denne upravované zjazdovky v celkovej dĺžke 14 km robia naše stredisko ideálnym miestom pre nezabudnuteľný zážitok z lyžovačky či už pre jednotlivcov alebo pre rodiny s deťmi.

SKI PARK Kubínska hoľa sa nachádza v prekrásnej prírode pohoria Oravská Magura a je jedným z najnavštevovanejších stredísk zimných športov na Slovensku. V nadmors­­­kej výške 720 až 1 396 m. n. m. s južnou expozíciou môžu nadšenci zimných športov nájsť moderné lyžiarske stredisko so širokým spektrom lyžiarskych tratí a prepravné zariadenia s kapacitou 9000 pasažierov za hodinu. Celkové prevýšenie 676 metrov. Môžete sa pohodlne vyviesť lanovkou do výšky 1396 metrov nad morom a tam si vychutnajte pohľad na krásnu scenériu Západných Tatier a Chočských vrchov.

Zjazdovky v lyžiarskom stredisku SKI PARK Kubínska hoľa sú homologizované certifikátom FIS. V rámci kategorizácie lyžiarskych stredísk bola stredisku pridelená značka kvality a bolo klasifikované ako 5 hviezdičkové lyžiarske stredisko. Na zaparkovanie je k dispozícii 1500 parkovacích miest BEZ POPLATKU.

Priamo v stredisku sa nachádza nový HOTEL GREEN***, ktorý je ideálnym miestom na prežitie Vašej dovolenky. Ponúka nielen možnosť spoznať kraj plný harmónie prírody a tradícií, ale aj nekonečne veľa možností ako si vychutnať krásy zasneženej prírody. Užite si pobyt v HOTELI GREEN*** v komfortne zariadených izbách a apartmánoch. Personál Vám bude denne k dispozícii, aby Vám poskytol pozornosť, ktorú si zaslúžite.

Trate a zjazdovky

 • K dispozícii je 14km denne upravovaných tratí, ktoré sú v prípade potreby zasnežované technickým snehom technológiou od spoločnosti Johnson Controls.
 • Milovníkov adrenalínových disciplín určite poteší free-ride zóna a taktiež snowboard park s množstvom skokov a prekážok, ktorý je vybavený vlastným vlekom.
 • Pre fanúšikov bežeckého lyžovania sú pripravené trate v dĺžke 10 km.

Snowboard park

Pre nadšencov adrenalínu a snowboardov je voľne prístupný snowboard park. Parametre a výbava snowboard parku (štandardná výbava pri optimálnych snehových podmienkach):

 • 1 platforma určená pre začiatočníkov. Skoky na nej sú od 2 m do 10 m.
 • 2 platforma určená pre náročnejších sú skoky od 7 m do 15 m.
 • Miniplatforma je pre menej náročných- 2 m až 5 m
 • Prekážky rôzneho druhu(C-box, double kink box, street rail, straight box, rainbow, street rail, kink box, picnic table…atď.)
 • V spodnej časti je step up. Park je ozvučený a má dĺžku 400 m.

Lyžiarska škola SKI ACTIV

Vďaka množstvu prekážok je snowboard park lákavý pre milovníkov extrémnych športov snowboardingu a freestylového lyžovania. Snowboard park má samostatný vlek a je bezpečne oddelený od lyžiarskych tratí. Výbava snowboard parku, počet prekážok, platforiem a skokov je budovaná v závislosti od snehových podmienok!

Pre začiatočníkov je určite zaujímavá lyžiarska škola, ktorej inštruktori sú profesionáli s certifikátmi vo svojej kategórii a ovládajú minimálne jeden cudzí jazyk (anglický, nemecký, ruský alebo poľský).

Lyžiarska škola SKI ACTIV

 • Lyžiarska a snowboardová škola SKI ACTIV Vám ponúka pomoc pri pokusoch o prvý oblúk, zdokonalenie sa v technike, či objavenie krásy carvingového jazdenia
 • Pre najmenších máme pripravenú škôlku
 • Zárukou kvality je kolektív skúsených učiteľov lyžovania a snowboardingu s platnými licenciami.

Pre deti

Pre najmenších je pripravený projekt ohradenej detskej škôlky s pohyblivým pásom a Brumíkom, kde sa deti budú môcť hravou formou zoznámiť so zasneženým terénom a absolvovať svoje prvé kroky na lyžiach. Pre deti budú v areáli škôlky pripravené rôzne atrakcie a súťaže.

VYBERTE SI…

 • INDIVIDUÁLNA VÝUKA – najvhodnejšia forma výuky a zdokonaľovania pre všetky vekové kategórie.
 • SKUPINOVÁ VÝUKA – táto forma výuky je určená záujemcom rovnakého veku a lyžiarskych schopností. Vhodné pre záujemcov starších ako 7 rokov.
 • DETSKÁ ŠKÔLKA – máte malé dieťa a chcete si zalyžovať? Na to je u nás lyžiarska škôlka, kde máte možnosť umiestniť Vaše dieťa, ktoré sa hravou formou zoznámi s lyžami, kĺže sa na snehu či sa jednoducho hrá so svojimi rovesníkmi.

Bufety a reštaurácie

 • Priamo v stredisku aj na zjazdovkách je niekoľko bufetov, kde sa môžete občerstviť, či posedieť si na slnkom zaliatej terase. Pri zjazdovkách v blízkosti KIDS PARKu sa nachádza aj samoobslužná reštaurácia ORAVA, s veľkým výberom jedál a denného menu, ktorá určite uspokojí všetky vaše chute. Svojou príjemnou atmosférou Vás privíta SKIBAR, kde si môžete zamaškrtiť na rôznych dobrotách, alebo len tak posedieť s priateľmi pri káve alebo dobrom vínku. Hneď pod výstupom z dolnej sedačkovej lanovky sa nachádza Bufet Kubínska hoľa, kde si môžete pochutnať na rôznych grilovaných špecialitách. Pre tých náročnejších je určená reštaurácia v HOTELI GREEN so širokým výberom rôznych jedál z jedálneho lístka alebo odporúčaniami od ich šéfkuchára.

SKI PARK Kubínska hoľa, 026 01 Dolný Kubín

Tel: +421 915 595 311

E-mail: info@kubinska.sk

web: kubinska.sk

Cenník

26.12.2019 - 31.03.2020

Typ Produkt Cena
RODINNÉ VSTUPY K dvom dospelým celodenným skipassom dostanete 1 celodenný skipass pre dieťa ZADARMO! Akcia platí od 26.12.2019 do 31.3.2020. Kupón platí na jednorázové použitie! zľava 33% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky