(0x)

Hotel Partizán **** Tále, okres Brezno logo_thumb

HOTEL PARTIZÁN **** na Táľoch je rodinný hotel nachádzajúci sa v krásnom prostredí Nízkych Tatier na južnej strane Chopku. V súčasnosti je vedený rodinou Kičovou, ktorá z neho vybudovala úspešný wellness & kongres rezort v duchu "Hotel v lese, les v hoteli". Poskytuje ubytovacie, …

1PB = zľava 10%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (0x)

HOTEL PARTIZÁN **** na Táľoch je rodinný hotel nachádzajúci sa v krásnom prostredí Nízkych Tatier na južnej strane Chopku. V súčasnosti je vedený rodinou Kičovou, ktorá z neho vybudovala úspešný wellness & kongres rezort v duchu "Hotel v lese, les v hoteli". Poskytuje ubytovacie, gastronomické, wellness a športové služby na najvyššej úrovni. HOTEL PARTIZÁN **** obsadzuje popredné priečky v hodnoteniach hotelových služieb na Slovensku a je známy snahou prekvapiť hostí vždy niečím novým.

Či už nás navštívite so svojím tímom na kongresovej akcii, s partnerom počas wellness víkendu alebo si chcete užiť rodinnú dovolenku, našou snahou bude naplniť Vaše očakávania a veríme, že pobyt v našom hoteli bude pre Vás príjemným zážitkom.

NATURE Wellness Center

Zabudnite na zhon všedných dní a nechajte sa rozmaznávať v Natur Wellness Centre Hotela Partizán****. Vďaka komplexnej ponuke našich služieb na 3 podlažiach a rozsiahlej ploche 2260 m² relaxačného prostredia si užijete priamo v areáli nášho hotela, bazény, sauny, odpočinkové zóny, tvárové a telové ošetrenia, balneoterapie so zábalmi a peelingom. Moderné vybavenie, panoramatické výhľady a vôňa dreva vám poskytnú dokonalý zážitok a vy sa môžete nechať unášať pohľadom na okolité hory, priamo z pohodlia ležadla či vírivky. Pri budovaní nášho wellness centra sme nezabudli ani na tých najmenších, preto si u nás relax užijú aj rodiny s deťmi. Naše nové štýlové Fitness je vybavené zariadeniami TechnoGym.

Športové aktivity v Hoteli Partizán a v jeho okolí

Ponúkame rôznorodé športové aktivity – pre aktívnych či rekreačných športovcov a športovkyne, malých i veľkých. Priamo v hoteli Partizán**** si môžete vybrať z týchto aktivít: squash, bedminton, volejbal, bowling, Biliard & Stolný futbal, Tarzania & Minigolf, Ajax farma – jazdenie na koni, lukostreľba, plážový volejbal a tenis na 2 kurtoch. 

V blízkosti hotela Partizán**** môžete vyskúšať: golf, turistiku, cykloturistiku na horských bicykloch alebo E-bikoch, nordic walking, splav Hrona, lyžovanie, snowboarding, skialpinistiku, bežecké lyžovanie a biatlon.

HOTEL PARTIZÁN
Tále 108 - Bystrá
977 65 Brezno

+421 48 63 08 807,

wellness@partizan.sk

Cenník

01.11.2017 - 30.09.2018

Typ Produkt Cena
Dospelá osoba 10% zľava na hry v športovej hale - squash, bedminton, volejbal... zľava 10% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelá osoba 10% zľava na masáže, procedúry, bylinkové kúpele a hydromasáže v novootvorenom Slnečnom SPA. zľava 10% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelá osoba 10% zľava na vstup do Nature Wellness Center. zľava 10% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky