(0x)

Orava Action - splav na Orave, štvorkolky, ďalšie atrakcie logo_thumb

Pozývame Vás na dobrodružnú výpravu do nádherných kútov severného Slovenska, kde si každý z Vás príde na svoje. Či už ste dobrodruh, rodina s deťmi, partia priateľov alebo kolegov z práce. Ponúkame Vám adrenalín, dobrodružstvo, extrémne športy, outdoorové aktivity, zábavu, hru, ale aj relax, pokoj…

1PB = zľava 50%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (0x)

Pozývame Vás na dobrodružnú výpravu do nádherných kútov severného Slovenska, kde si každý z Vás príde na svoje. Či už ste dobrodruh, rodina s deťmi, partia priateľov alebo kolegov z práce. Ponúkame Vám adrenalín, dobrodružstvo, extrémne športy, outdoorové aktivity, zábavu, hru, ale aj relax, pokoj prírody, kultúrne akcie či poznávanie histórie. Stačí si len vybrať to svoje a zabezpečíme pre Vás ubytovanie, stravu i program na celý deň. Orava action ponúka služby prevažne v regióne Orava, ale ajv iných kútoch Slovenska, prípadne susedného Poľska. Našim zákazníkom ponúkame rôznorodosť prostredia a aktivít. U nás prežijete jedinečné zážitky, ktoré zostanú na celý život.

Zľavy na letné atrakcie Orava Action:

Jazda na štvorkolke: Štvorkolky Vám umožnia dokonale sa vyblázniť v teréne, blate, vode, či snehu. Vychutnajte si rýchlosť motorky a pritom bezpečnú stabilitu štyroch kolies. To čo dokážu štvorkolky, sa nedá porovnať zo žiadnym autom alebo motorkou. Stroje sú vďaka automatickej prevodovke veľmi ľahko ovládateľné (brzda, plyn), takže ich pohyb zvládne ktokoľvek.

Jazda na vznášadle: Už ste sa viezli takmer stokilometrovou rýchlosťou bez bŕzd? Nie? Tak to radšej ani na cestách neskúšajte! Keď však nasadnete do vznášadla, s asistenciou inštruktora by ste to mohli zvládnuť bez väčšieho nebezpečenstva. Hoci v prvej chvíli sa bezpečne cítiť nebudete...

Jazda na motorovom člne: j azda na turbínovom 270 ps Yamaha člne na najväčšej vodnej ploche na Slovensku ponúka jedinečný zážitok rýchlosti a tesného kontaktu s vodou. Rýchlosť, ktorá Vás preberie k životu, pocit nadnášania a vládcu vody – to všetko získate pri jazde. Už len namieriť čln smerom k západu slnka a vychutnať si vietor vo vlasoch...

Lyžovanie wakeboard: Pri Vašich prvých dotykoch s týmto krásnym očarujúcim športom, ktorý v súčasnosti zaznamenáva vo svete veľký boom, zažijete pocit slobody a nezávislosti. Po prvom úspešnom štarte spoznáte ľahkú únavu svalov, ktorú ste doposiaľ na svojom tele ani nepocítili. Tento šport Vás privedie do extázy, ktorá Vás bude nútiť znova a znova pokoriť ďalšie športové náčinie.

Splav Oravy: Ponúkame splavy na raftových člnoch po rieke Orave na úseku medzi Tvrdošín- Dolný Kubín, Dolným Kubínom a Kraľovanmi. Pre tých, ktorí túžia po dobrodružstve a zábave sme pripravili splavovanie najkrajšieho úseku rieky Orava na raftových člnoch. Spoznajte krásy našej prírody iným spôsobom ako doteraz a vychutnajte si zážitok, na ktorý sa len tak ľahko nezabúda.

Streľba luk kuša: Streľba z kuše a luku je veľmi zaujímavá a atraktívna športová disciplína. Ponúkame streľby pre pokročilých i pre začiatočníkov pod vedením skúseného inštruktora. Preneste sa do doby, keď ovládanie lukostreľby a streľba kušou bola samozrejmosťou a nevyhnutnosťou.

Paintball: Je rýchla a dynamická hra plná napätia, ktorá vracia dospelých do detských čias a dá sa hrať prakticky kdekoľvek. Súperiace tímy vybavené ochranným oblečením, maskou a paintballovým markerom sa snažia označiť protihráčov paintballovou guličkou.

Hrnčiarstvo: Bohatá hrnčiarska tradícia siahala na Orave hlboko do minulosti. Hrnčiari vytáčali na kruhu hlavne v zime a v jarných mesiacoch rozvážali hrnčiarsky riad po dedinách a jarmokoch.

Výroba korbáčikov: Máte chuť vidieť, poprípade sa naučiť výrobu syrových korbáčikov? Vyrábajú sa tradičným spôsobom - parením vykysnutého a čiastočne prezretého hrudkového syra v horúcej vode, jeho vyťahovaním do tvaru nití, ktoré sa tradične nazývajú „vojky“ s hrúbkou od 2 do 10 mm. Vytiahnuté nite – vojky sa potom spletajú do tvaru korbáčika.

Viac atrakcií nájdete na webovej stránke www.oravaaction.com

Orava action

Bernoláková 441, 027 44 Tvrdošín

Tel.: +421 948 017 291

info@oravaaction.com 

web: www.oravaaction.com

Cenník

01.05.2018 - 01.10.2018

Typ Produkt Cena
AKCIA 1 + 1 splav Oravy Po zakúpení jedného lístka na splav oravy získate druhý lístok zadarmo. zľava 50% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
AKCIA 1 + 1 štvorkolky Po zakúpení jazdy na štvorkolke má spolujazdec jazdu zadarmo. zľava 50% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
2 Dospelí Zľava vo výške 25% pre maximálne dve dospelé osoby z ceny vstupov na tieto služby: jazda na vznášadle, jazda na motorovom člne / lyžovanie wakeboard, streľba luk kuša, paintball, hrnčiarstvo a výroba korbáčikov. zľava 25% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky