(0x)

Progym Fitness Centrum Považská Bystrica logo_thumb

Nájdete tu komplexné služby v oblasti aktívnej starostlivosti o telo. Pro Gym fitness centrum je vybavené najmodernejšími strojmi a prináša novinky ako aj osvedčené metódy tréningu pre formovanie postavy pre všetkých bez ohľadu na vek a športové ambície. Naše fitness centrum nie je určené len pre…

1PB = zľava 10%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (0x)

Nájdete tu komplexné služby v oblasti aktívnej starostlivosti o telo. Pro Gym fitness centrum je vybavené najmodernejšími strojmi a prináša novinky ako aj osvedčené metódy tréningu pre formovanie postavy pre všetkých bez ohľadu na vek a športové ambície. Naše fitness centrum nie je určené len pre výkonnostných športovcov, ale naopak. Sme tu pre ženy v domácnosti, večne zamestnaných manažérov, rekreačných športovcov z rôznych športov, ľudí trpiacich nadváhou a bolesťami. Vítaní sú aj záujemcovia nad 60 rokov skrátka sme tu pre všetkých ktorí majú chuť urobiť niečo pre svoje zdravie a postavu. Všetci k nám majú dvere otvorené.

Osobný tréning

Osobný tréning je určený nováčikom vo fitness cvičeniu, ako i pokročilým cvičencom so špeciálnymi požiadavkami na rozvoj určitej oblasti svojho tela. Osobný tréning je určený všetkým tým, ktorý chcú dosahovať výsledky adekvátnej vynaloženej námahe. Pri osobnom tréningu je klient odborne vedený vyškoleným inštruktorom, ktorí zabezpečí, že jednotlivé cviky sú vykonávané správnou technikou a v správnej intenzite. Inštruktor sa venuje iba jednému, maximálne dvom klientom a zabezpečí, že klient cvičí správne. Pred osobným tréningom sa na úvod urobí monitorovací rozhovor za účelom zistenia cieľu fitness výkonnosti klienta a predovšetkým jeho cieľom.Na základe týchto informácií je zostavený tréning ušitý klientovi na mieru pod vedením inštruktora tak, aby vytýčené ciele boli dosiahnuté. Osobný tréning odporúčame všetkým, pre ktorých je fitness cvičenie ako také novým a potrebujú sa naučiť správnej techniky cvičenia a získať základné informácie o správnej výžive a spôsobe vykonávania funkčného tréningu. Tréningy odporúčam aj fitness profesionálom, ktorí majú špeciálne požiadavky k určitej oblasti svojho tela, dynamiky a pod. Tréning je prispôsobený časovým požiadavkám klienta.

Funkčný kondičný kruhový tréning

Jedná sa o cvičenie s vlastnou váhou a najrôznejšími fitness pomôckami: TRX, BOSU, Kettlebell, Corebag, Jednoručné činky, Guľový expander, TRX Rip trainer, Veľká činka, hrazda, Fitball, Medball, Podpery na kliky, Posilňovacie kolečko, Lodné lano, Boxovacie vrece a iné. Náplň každej lekcie kondičného kruhového tréningu je odlišná, ale vždy tak, aby sa precvičilo celé telo. Cvičí sa v skupine 10 ľudí. Cvičenie za doprovodu hudby a samozrejme mojej kontroly pri precvičovani jednotlivých cvikov.

Progym s.r.o.

Nová 134, Považská Bystrica 017 01

+421 911 513 869 +421 42 43 40 421

info@progym.sk

web: www.progym.sk

Cenník

01.05.2019 - 01.05.2020

Typ Produkt Cena
Dospelý 10% zľava na mesačnú pernamentku. zľava 10% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky