(0x)

Hotel Montfort****, Tatranská Javorina, okres Poprad

Vitajte v Belianskych Tatrách, v malebnej Tatranskej Javorine. Hotel Montfort a jeho poloha poskytujú záruku, že nebudete nikým a ničím rušení. Žiadne betónové plochy, žiadny ruch veľkomiest , žiadni turisti či návštevníci LEN VY, VAŠI KLIENTI, KOLEGOVIA, OBCHODNÍ PARTNERI, RODINA ČI…

1PB = zľava 50%

Cenník
 • Popis
 • Mapa a trasa
 • Kontakt
 • Hodnotenia (0x)

Vitajte v Belianskych Tatrách, v malebnej Tatranskej Javorine. Hotel Montfort a jeho poloha poskytujú záruku, že nebudete nikým a ničím rušení. Žiadne betónové plochy, žiadny ruch veľkomiest , žiadni turisti či návštevníci LEN VY, VAŠI KLIENTI, KOLEGOVIA, OBCHODNÍ PARTNERI, RODINA ČI PRIATELIA. Pri vstupe do hotela Vás privíta netradičná, priam ohromujúca oblúková vstupná hala s vysokým presklením, z ktorej sa naskytá nádherný výhľad na protiľahlý Muráň a Nový vrch.

Od decembra 2016 disponuje hotel Montfort novým počtom ubytovacej kapacity – počet pevných lôžok 110. Takmer na každej izbe je možné využitie prístelky. V hoteli nájdete dvojlôžkové, trojlôžkové izby, rodinné izby a apartmány.

Po všetkých aktivitách, ktorá ponúka hotel Montfort**** a jeho výnimočné okolie človek poriadne vyhladne. Náš skúsený team kuchárov dokáže ulahodiť Vašim chutiam, či už ste priaznivci tradičnej slovenskej kuchyne alebo alternatívneho zdravého štýlu stravovania. Váš zážitok z dobrého jedla, voňavej kávy či bylinkových čajov umocní aj takmer všade naskytujúci sa priamy výhľad na Muráň, či už sa nachádzate v reštaurácii, kaviarni či dennom bare hotela.

Teplo ohňa z otvoreného kozuba a útulné prostredie Slovenskej izby s umeleckými folklórnymi dekoráciami láka hostí k posedeniu s ponukou jedál národnej kuchyne a grilovanými špecialitami. Po športovaní či pracovnom stretnutí iste padne dobre pohár lahodného vína zo širokej ponuky domácich i zahraničných vín vinotéky hotela Montfort.

Wellness & spa

K tomu správnemu pobytu na horách, ako aj k oddychu po fyzickej a psychickej stránke, patrí aj relax vo wellness-e. Či už uprednostňujete vôňu a teplo sáun alebo rozmaznávanie tela rôznymi masážami, v našom wellness centre je Vám k dispozícii oboje. Zároveň si môžete vychutnať relaxačný bazén s protiprúdom, jacuzzi a doplniť pitný režim osviežujúcimi nápojmi.

BAZÉNY

 • Relaxačný bazén s protiprúdom – pobytom v bazéne s protiprúdom sa uvoľňuje stres a napätie, čo zároveň napomáha odstrániť svalovú únavu.
 • Detský bazén –malý bazén, v ktorom sa pod dozorom rodičov môžu z vody tešiť aj menšie ratolesti.

SAUNY

Sauna má blahodarný účinok na ľudský organizmus. Pobytom v saune dochádza k výraznému uvoľneniu svalov, zvyšuje sa kĺbová ohybnosť, zvyšuje sa látková výmena, zlepšuje sa tepelná regulácia tela.

 • Soľná parná sauna
 • Fínska sauna
 • Bylinková parná sauna
 • Eukalyptová parná sauna
 • Kvetová parná sauna
 • Infrasauna

JACUZZI

Vírivka, prijemná vodná mikromasáž , pri ktorej sa uvoľní každý jeden sval Vášho tela.

Tatranská Javorina 27
059 56 Tatranská Javorina

+421 52 789 5622
info@hotelmontfort.sk

Cenník

01.06.2017 - 19.12.2017

Typ Produkt Cena
AKCIA 1 + 1 „Kávičkovanie vo dvojici“ – 1 x káva podľa vlastného výberu platená + 1 x presso zdarma zľava 50% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
AKCIA 1 + 1 „Párová masáž“ – 1 x masáž podľa vlastného výberu platená + 1 x masáž šija a chrbát zdarma (Je nutné sa vopred tel. objednať na č.t.: 052 789 5622) zľava 50% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky