(0x)

Hotel Impozant **** Valča, okres Martin - wellness, bowling logo_thumb

Vráťte sa ku svojim koreňom a nájdite perfektnú prírodnú oázu pokoja a luxusu uprostred zelených kopcov Malej Fatry. Hotel Impozant ponúka najvyššiu úroveň rozmaznávania v pokojnom prostredí hôr, ktoré obklopujú športoviská ako aj wellness centrum v našom hoteli. Prenechajte nám svoje starosti,…

1PB = zľava 50%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (0x)

Vráťte sa ku svojim koreňom a nájdite perfektnú prírodnú oázu pokoja a luxusu uprostred zelených kopcov Malej Fatry. Hotel Impozant ponúka najvyššiu úroveň rozmaznávania v pokojnom prostredí hôr, ktoré obklopujú športoviská ako aj wellness centrum v našom hoteli. Prenechajte nám svoje starosti, zažite jedinečnú zábavu a oddych, zatiaľ čo my urobíme všetko pre to, aby ste sa cítili spokojne a šťastne. Nezáleží na tom, či je z Vášho pohľadu pohár napoly plný alebo poloprázdny, v hoteli Impozant vždy získate to najkvalitnejšie.

Nechajte starosti na nás a Vy si zatiaľ oddýchnite v našom wellness centre s vitálnym a vodným svetom. Vo vodnom svete nájdete bazén s protiprúdom, prípadne si môžete vychutnať pohár šampanského priamo vo vírivkách. Vo vitálnom svete si môžete vybrať zo štyroch druhov sáun (suchá, parná, infra, tylárium), osviežiť sa ľadopádom, ponoriť sa do ochladzovacieho kúpeľa, opáliť sa na našej „slnečnej lúke“ a vychutnať si ďalšie atrakcie. Nechajte sa unášať vlnami relaxu a pokoja.

Ak by ste niekedy mali v úmysle isť mimo hotela, náš personál Vám vždy a rád navrhne niekoľko výletov. Nasadnite na bicykel a spoznajte krásu Malej Fatry priamo z jej srdca. Po dni plnom aktivít a zážitkov si môžete vychutnať pohárik kvalitného koňaku v bowlingovom bare so štyrmi profesionálnymi dráhami, kde sa môžete zabávať do skorých ranných hodín. Dúfame, že návšteva nášho hotela bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom. Sme tu len pre Vás.

Počas prázdnin pre Vaše deti čakajú rôzne animácie v podobe tématických víkendov a zábavných akcií, na ktorých ich budú čakať rôzne filmové postavičky, indiáni, kovboji či zvieratká. Každý deň prázdnin sú k dispozícii animátori, ktorí sa postarajú o zábavu Vašich detí, zatiaľ čo Vy si môžete užívať romantickú večeru alebo relax v našom wellness centre.

Hotel Impozant
Snowland Valčianska dolina
038 35 Valča
recepcia@impozant.sk,
043/324 10 14, 0914 130 130

www.impozant.sk

Cenník

01.10.2017 - 15.04.2018

Typ Produkt Cena
AKCIA 1 + 1 K zakúpenému vstupu do wellness centra pre dospelú osobu získate ten istý vstup pre dospelú osobu ZADARMO! zľava 50% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
AKCIA 1 + 1 Pri zakúpení pol hodiny bowlingu získate druhú polhodinu ZADARMO! zľava 50% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky