(0x)

Hotel Bystrička logo_thumb

Hotel Bystrička*** sa nachádza 2 km od centra mesta Martin v pokojnom prostrední obce Bystrička. Hneď po Vašom príchode pocítite príjemnú atmosféru nášho hotela. Ponúkame Vám komfortné ubytovanie, možnosť vychutnať si vynikajúce jedlá v štýlovej reštaurácii a nechať sa rozmaznávať v pohodlí…

1PB = zľava 25%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (0x)

Hotel Bystrička*** sa nachádza 2 km od centra mesta Martin v pokojnom prostrední obce Bystrička. Hneď po Vašom príchode pocítite príjemnú atmosféru nášho hotela. Ponúkame Vám komfortné ubytovanie, možnosť vychutnať si vynikajúce jedlá v štýlovej reštaurácii a nechať sa rozmaznávať v pohodlí wellness centra. Obchodní cestujúci nájdu u nás potrebný odpočinok, turisti si môžu v pohodlí naplánovať deň. Náš prívetivý personál sa o Vás výborne postará a na prianie Vám poskytne informácie o našom atraktívnom regióne.

Izby sú komfortne zariadené. Súčasťou izby je kúpelňa (s vaňou alebo sprchovým kútom), televízor so satelitným príjmom, telefón a pripojenie na internet. Hotel disponuje izbou pre imobilného hosťa na prízemí hotela. Celková ubytovacia kapacita: 49 lôžok s možnosťou 10 prísteliek v 23 izbách rôznych typov.

V príjemnom prostredí našej hotelovej reštaurácie je Vám k dispozícii profesionálny personál. Ponuka jedál siaha od tradičných slovenských špecialít k medzinárodným jedlám. Vyskúšajte aj široký výber kvalitných slovenských a zahraničných vín. Veľmi radi vyhovieme aj hosťom so špeciálnymi požiadavkami na stravovanie / napr. diétna strava, bezlepková strava a pod./ Hotelová reštaurácia má kapacitu 60 miest.

Wellness

Fínska sauna – klasická horúca sauna s nižšou vlhkosťou pri teplote 95 – 105°C .Má blahodárne účinky na naše zdravie a je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu.

Infra sauna – je založená na žiarení špeciálneho keramického infražiariča. Infračervené žiarenie prehrieva vaše telo do hĺbky, preniká do svalového tkaniva a práve preto k intenzívnemu poteniu dochádza už pri teplote okolo 50 °C.

Parná bylinková sauna – výhodou parnej sauny, kde teplota dosahuje max. 60°C pri až 100% vlhkosti, je jej nižšia záťaž organizmu, preto si ju môžu dovoliť (po konzultácii so svojím lekárom) aj ľudia, ktorí majú zdravotné problémy, kvôli ktorým nemôžu ísť do klasickej sauny. Je nazývaná tiež turecký kúpeľ.

Jacuzzi – jacuzza je hydromasážna vaňa s teplou vodou a masážnymi tryskami. Liečebné účinky teplej vody sú známe už niekoľko storočí. Hydromasážna vaňa má ergonomický dizajn – takže vaše telo zaujme tú najpohodlnejšiu polohu, zatiaľ čo voda urobí svoju stimulačnú prácu, pri teplote 36°C.

Bystrička 152, okr. Martin
+421 43 43 85 277, +421 918 32 99 38

otváracie hodiny wellness:
máj - september/So-Ne/18:00 - 20:00
október - apríl/Po-Ne/17:00 - 22:00

web: www.hotelbystricka.sk

Cenník

01.05.2017 - 01.05.2018

Typ Produkt Cena
Vstup do wellness centra 2 hodiny 25% zľava na vstup do wellness centra. Po uplatnení výhody zaplatíte 7,5 EUR. Pultová cena je 9,9 EUR. zľava 25% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky