(0x)

Cassovia Ring - motokáry Košice logo_thumb

Cassovia Ring - motokáry KošiceCassovia Ring Košice to sú špičkové motokáry Sodi RX7 s výkonom 7 koní, profesionálmi navrhnutá trať, meracia technika používaná v F1, štýlová kaviareň a pizzeria a možnosť si nahrať Vašu jazdu ZDARMA!Nápad spustiť v Košiciach motokárovú halu skrsol v našich hlavách…

1PB = zľava 20%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (0x)

Cassovia Ring - motokáry Košice

Cassovia Ring Košice to sú špičkové motokáry Sodi RX7 s výkonom 7 koní, profesionálmi navrhnutá trať, meracia technika používaná v F1, štýlová kaviareň a pizzeria a možnosť si nahrať Vašu jazdu ZDARMA!

Nápad spustiť v Košiciach motokárovú halu skrsol v našich hlavách po tom, čo sme zistili, že v našom meste sú veľmi obmedzené možnosti zábavy a keďže sme fanúšikmi motošportu, zvlášť kartingu, bolo rozhodnuté. Naša vízia bola jasná, ponúknuť ľuďom zábavné vyplnenie voľného času, spojené s príjemným posedením v kaviarni, ktorá je súčasťou nášho komplexu. Veríme, že u nás nájdete to, čo v Košiciach doteraz chýbalo – zábavu a adrenalín pod jednou strechou.

Informácie o trati: priemerná rýchlosť: cca 40km/h, maximálna rýchlosť: cca 60-65 km/h, šírka trate: 5 - 9m, povrch: asfalt.

Ponúkame Vám možnosť urobiť video záznam Vašej jazdy kamerou umiestnenou priamo na prilbe. Stačí si priniesť vlastné pamäťové médiu(USB,SD kartu) s minimálne 1,5 GB voľného priestoru. Cena za zhotovenie záznamu a prenesenie údajov na Vaše pamäťové médium je 2 EUR.

Prenájom priestorov je možný po dohode. Radi Vám prenajmeme naše priestory na firemné teambuilding-y, školenia, narodeninové oslavy a rôzne iné akcie. Ak sa rozhodnete, že sa Vaša akcia bude konať práve u nás, sme pripravení zabezpečiť Vám komplet cateringový servis s profesionálnou obsluhou. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie priamo pred halou.

Cassovia Ring Košice

Alejova 2, Košice

Tel. : +421 911 884 861, +421 911 885 867 (od 11 hodiny)

GPS: 48.6991 21.245

web: www.cassoviaring.sk

Cenník

01.10.2015 - 01.10.2016

Typ Produkt Cena
Dospelý 10 minútová jazda na motokárach 6€ (cenníková cena)
4.80€ (cena po zľave) zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky