(0x)

SKI PARK Kubínska hoľa, okres Dolný Kubín logo_thumb

SKI PARK Kubínska hoľa je jedným z najvyhľadávanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku. Nachádza sa na dolnej Orave, približne 6 km od Dolného Kubína, v pohorí Oravská Magura. Pohľad z vrchnej stanice hornej sed. lanovky (1396 m.n.m). poskytuje návštevníkom nielen počas lyžovania nádherný…

1PB = zľava 33%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (0x)

SKI PARK Kubínska hoľa je jedným z najvyhľadávanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku. Nachádza sa na dolnej Orave, približne 6 km od Dolného Kubína, v pohorí Oravská Magura. Pohľad z vrchnej stanice hornej sed. lanovky (1396 m.n.m). poskytuje návštevníkom nielen počas lyžovania nádherný výhľad na celú Oravu, Nízke aj Západné Tatry, protiľahlé Chočské vrhy, Malú a Veľkú Fatru. SKI PARK Kubínska hoľa s celkovou prepravnou kapacitou 9000 pasažierova za hodinu (2 sed. lanovky a 8 vlekov) a s celkovou dĺžkou 14 zjazdových tratí medzi naše najväčšie a najmodernejšie lyžiarske strediská na Slovensku. Zjazdovky v lyžiarskom stredisku sú homologizované certifikátom FIS a v rámci kategorizácie lyžiarskych stredísk bola stredisku pridelená značka kvality a bolo klasifikované ako 5 hviezdičkové lyžiarske stredisko. Veľkou výhodou je aj južná strana zjazdových svahov, čo robí toto lyžiarske stredisko ideálnym miestom pre lyžovačku. Svahy Kubínskej hole sú ideálne pre rodinu. Ak máte menšie deti, ktoré začínajú, vyskúšajte lyžiarsku školu a pre tých skúsenejších stredisko ponúka zjazdovky všetkých náročností s celkovým prevýšením 676 m. Pre nadšencov adrenalínu a snowboardov je počas zimnej sezóny voľne prístupný snowboard park.

Priamo v stredisku sa nachádza niekoľko bufetov so širokou ponukou jedál a nápojov, kde sa môžete občerstviť, či posedieť si na slnkom zaliatej terase. V stredisku je k dispozícii aj skiservis, predajňa a požičovňa lyžiarskej výstroje a dostatočné množstvo bezplatných parkovacích plôch (1500 miest).

Na Kubínskej holi nájdete aj nový HOTEL GREEN***, ktorý je ideálnym miestom na prežitie Vašej dovolenky. Ponúka nielen možnosť spoznať kraj plný harmónie prírody a tradícií, ale aj nekonečne veľa možností ako si vychutnať krásy zasneženej prírody. Užite si pobyt v HOTELI GREEN*** v komfortne zariadených izbách a apartmánoch. Personál Vám bude denne k dispozícii, aby Vám poskytol pozornosť, ktorú si zaslúžite.

Popis zjazdových tratí a prepravných zariadení

Celkový počet zjazdoviek: 9 (spolu 13920 m)

Z toho modrá: 3 (980 m)

Z toho červená: 1 (450m)

Z toho červená/modrá: 1 (4020 m)

Z toho čierna/červená/modrá: 4 (8500 m)

SKI PARK Kubínska hoľa

+421 915 595 311, info@kubinska.sk

GPS: N49°15´02.60" E19°16´09.89"

web: www.kubinska.sk

Cenník

26.12.2017 - 31.03.2018

Typ Produkt Cena
RODINNÉ VSTUPY K DVOM DOSPELÝM CELODENNÝM SKIPASSOM DOSTANETE 1 CELODENNÝ SKIPASS PRE DIEŤA ZADARMO! Akcia platí od 26.12.2017 do 31.3.2018. VÝHODU NA SKIPAS je možné využiť len 1x za deň! zľava 33% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky