(1x)

KÚPELE LÚČKY AQUA-VITAL PARK, okres Ružomberok logo_thumb

Ten, kto v poslednej dobe zavítal do kúpeľov pod Chočom, si určite všimol, že v nich chystajú pre klientov niečo nové. Pribudla tam jedna unikátna breza. Ak by ste hľadali drevinu s typickou bielo- čiernou kôrou, určite by ste ju v kúpeľnom parku rýchlo našli, tá unikátna však pozostáva z kovu,…

1PB = zľava 30%

Cenník
 • Popis
 • Mapa a trasa
 • Kontakt
 • Hodnotenia (1x)

Ten, kto v poslednej dobe zavítal do kúpeľov pod Chočom, si určite všimol, že v nich chystajú pre klientov niečo nové. Pribudla tam jedna unikátna breza. Ak by ste hľadali drevinu s typickou bielo- čiernou kôrou, určite by ste ju v kúpeľnom parku rýchlo našli, tá unikátna však pozostáva z kovu, skla a betónu.

Názov Breza totiž nesie úplne nová jedáleň, ktorú nedávno v KÚPEĽOCH LÚČKY slávnostné otvorili. Investícia za viac ako milión eur prinesie klientom opäť vyšší komfort pri stolovaní a spríjemní im tak celkový zážitok z pobytu v kúpeľoch.„Veríme, že klienti sa budú v priestoroch novej jedálne cítiť prijemne a vychutnajú si jedlo aj s pohľadom na krásnu prírodnú scenériu Liptova. Keďže chceme neustále zlepšovať kvalitu našich služieb, rozhodli sme sa, že od začiatku roka 2017 prinesieme klientom novinku. Okrem raňajok sa formou bufetových stolov budú podávať obedy aj večerea to bez toho, aby sme zvyšovali ceny pobytov,“prezradila riaditeľka KÚPEĽOV LÚČKY a.s. Anastázia Mičková.

Okrem spríjemnenia stravovania bude mať nová budova aj ďalšiu dôležitú funkciu. Nachádza sa v nej nová lyžiareň za 15 000 €, ktorá skomfortní pobyt lyžiarom,ktorí do kúpeľov v zimných mesiacoch chodia na obľúbený SKI Wellness pobyt.Ten spája aktívny oddych na zjazdovkách s relaxom v liečivej minerálnej vode.„Nová lyžiareň pre 80 ľudí nie je pre kúpele typická a táto nadštandardná služba bude pre ubytovaných klientov dostupná úplne zadarmo, vrátane uzamykateľných stojanov na lyže. Okrem úschovne lyží v nej môžu nájsť aj moderný ozóngenerátor, ktorý sa postará a vysušenie a dezinfekciu lyžiarok. Lyžiari môžu čas, ktorý doteraz venovali údržbe svojho výstroja vymeniť za relax a regeneráciu v našich bazénoch, alebo liečebné procedúry,“ vysvetľuje obchodno-ekonomická námestníčka kúpeľov Slávka Medveďová.

Kúpele Lúčky sú umiestnené v horskej doline pod úbočím Choča, na rozhraní Oravy a Liptova len 14 km od Ružomberka. Charakterizuje ich jednak príjemná rodinná atmosféra, kvalifikovaný personál a tiež čistý vzduch presýtený vôňou ihličnatých lesov. Liečivá voda, ktorá už mnohým pacientom prinavrátila zdravie pochádza z dvoch vrtov. Valentína má 32 0C a nový vrt HGL-3 má teplotu 37 0C . Voda z prameňov sa využíva v prirodzenej forme v bazénoch aj vo všetkých separátnych kúpeľoch.

V lúčanských kúpeľoch sa už dávno neliečia iba ženy s gynekologickými problémami. Už v minulosti v nich úspešne liečili aj pohybové ústrojenstvo a nervové choroby. K tradícii sa vrátili a dnes majú komplexný charakter. Od roku 2005 sa Lúčky znovu vrátili k liečbe ochorení pohybového ústrojenstva a v roku 2008 rozšírili indikačný zoznam o liečbu nervových chorôb a chorôb z povolania. Úspešné sú aj v liečení onkologických ochorení.

Klientov je k dispozícii celoročne otvorený AQUA – VITAL Park, ktorý sa skladá z:

Vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 °C – 33 °C s rozličnými atrakciami (vodná lavica so vzduchovou masážou, vodopád, chŕliče, protiprúd, hojdací záliv, podhladinového osvetlenie) a vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou teplou 36 °C – 38 °C.

Delený vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou vody 32 °C a 35 °C

Vitálny svet - klasická fínska sauna, mentolová sauna, ochladzovací bazén, Jacuzzi a rímsky parný kúpeľ, kde sa využívajú účinky prírodných silíc, kneippov kúpeľ na nohy, masážne turbosprchy, ľadové vedro a tepidárium

Celý AQUA-VITAL Park je otvorený celoročne až do 21.00 hod. Služby poskytované v AQUA-VITAL Parku sú na vysokej úrovni s veľmi dobrou hygienou, o čom svedčí aj medziročný nárast klientov využívajúcich tieto služby. V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádzajú aj atrakcie, ktoré klienti môžu využiť v čase, keď nie sú v bazéne – obrovské šachy, volejbalové ihrisko, detská trampolína, detské hojdačky, detské preliezky.

V KÚPEĽOCH LÚČKY a.s. sa liečia nasledovné indikácie:

 • I. Onkologické choroby
 • III. Choroby tráviaceho ústrojenstva
 • IV. Choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou
 • V. Netuberkulózne choroby dýchacích ciest
 • VI. Nervové choroby
 • VII. Choroby pohybového ústrojenstva
 • XI. Ženské choroby
 • XII. Choroby z povolania
 • Prevencia a podporná liečba osteoporózy

KÚPELE LÚČKY a.s.

034 82 Lúčky, okres Ružomberok

Tel.: bazény: 00421 44 43 75 566, recepcia 00421 44 43 75 111

E-mail: recepcia@kupele-lucky.sk

Web: www.kupele-lucky.sk

 • 20.11.2014 - INTERSPORT A.

Cenník

01.11.2017 - 30.06.2018

Typ Produkt Cena
Dospelý Aqua Vital Balíček vonkajšie bazény + vitálny svet 3,5 hodiny zľava 30% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelý Vonkajšie bazény 3 hodiny zľava 30% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky